http://mathcentral.uregina.ca/RR/database/RR.09.95/nom2.html
Universitātes matemātika. Operācijas ar matricām.
http://links.math.rpi.edu/
Drīzāk studentiem nekā skolniekiem domāti materiāli lai vieglāk apgūtu fizikas un inženierzinātņu saistību ar matemātiku (vai varbūt matemātikas saistību ar inženierzinātnēm). Ir arī diezgan daudzas interaktīvas lietotnes adresē http://links.math.rpi.edu/webhtml/appletlibrary.html. Tās ir ne tikai par matemātiku, bet arī fiziku un ķīmiju, diemžēl daudzas no tām gan nedarbojas. Viena, kas varētu noderēt skolēniem, kas matemātikā grib zināt vairāk kā stundās māca, varētu būt Integral Approximation - noteiktā integrāļa tuvināta aprēķināšana - ir dotas 2 funkcijas, kas ierobežo laukumu, uzrakstīts laukuma patiesais lielums un tuvināti aprēķinātais lielums. Var mainīt sadalījuma punktu skaitu un redzēt, kā mainās tuvgināti aprēķinātais laukums. To pašu reizē var redzēt grafiski.
http://math.bu.edu/DYSYS/dysys.html
Lapa, kas domāta skolotājiem, lai klasē matemātikas stundās palīdzētu ieviest tādas tēmas kā fraktāļus, haosu un dinamiku, izmantojot modernās tehnoloģijas.
http://math.bu.edu/DYSYS/chaos-game/chaos-game.html
Te ir runa par fraktāļiem. Domāts skolēniem, arī izmantošanai klasē, stundās. Ir attēli un iespējas redzēt multiplikācijas filmiņas. Sākas ar spēli. Interesants materiāls.
http://math.bu.edu/DYSYS/papers.html
Četri skolēniem domāti materiāli. Pēdējais no tiem ir iepriekš minētais. Pārējie satur daudz teksta un pārāk sarežģīti, ja vien netaisās pamatīgi apgūt fraktāļus.
http://math.bu.edu/DYSYS/field-day/answers.html
Te ir uzdevumi par fraktāļiem un atbildes tiem. Ar attēliem. Labs materiāls.